Zikoon kralen facet geslepen van 4.5 x 2.5 mm
Zikoon kralen facet geslepen van 4.5 x 2.5 mm
Zikoon kralen facet geslepen van 4.5 x 2.5 mm
39.50

Natuurlijke Zirkoon kralen met een afmeting van 4.5 x 2.5 mm. Deze kralen zijn facet geslepen waardoor er vele schitteringen zijn. De lengte van de streng is 40 cm. Zirkoon is een natuurlijk materiaal.

Zirkoon is een van de oudste mineralen op aarde. De kralen hebben schitteringen die lijken op Diamant. Zirkonia is een synthetische imitatie en heeft niets te maken met Zirkoon.
Natuurlijke Zirkoon komt o.a. voor in de kleuren rood/bruin, blauw, geel, groen, en kleurloos. 
Het verschil tussen Zirkoon en Zirconia wat ook Cubic Zirconia wordt genoemd is dat Zirkoon een natuurlijk materiaal is.
Cubic Zirconia is ook een leuke diamantimitatie maar wordt kunstmatig in een labaratorium gemaakt is een stuk goedkoper.

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren of om advertenties te kunnen tonen. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid